usługi


Usługi gastronomiczne i cateringowe – tel. 54 411-03-80 / 54 420-18-79

Cena menu imprezy okolicznościowej już od 140 zł brutto.
 
 
       Od kilkunastu lat organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe czy świadczymy usługi cateringowe na terenie miasta Włocławek, ale i niejednokrotnie w dalszych zakątkach kraju. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji chrzcin, komunii, przyjęć weselnych, urodzin i wszelkich innych okoliczności. Możemy pochwalić się organizacją corocznych spotkań wigilijnych dla Mieszkańców Włocławka, świadczyliśmy i świadczymy liczne usługi cateringowe dla instytucji kultury, władz samorządowych i wojewódzkich, policji czy kościołów. Wielokrotnie obsługiwaliśmy organizowane przez inne podmioty szkolenia, zapewniając odpowiednie zaplecze gastronomiczne. Kilka lat temu mieliśmy zaszczyt przygotować i obsłużyć Dożynki Prezydenckie w Spale.
        Równie ważny jest dla nas Klient indywidualny będący osobą fizyczną. Obsługiwane przez nas spotkania świąteczne, mikołajkowe, jubileusze czy imprezy dla dzieci bądź też stypy są zawsze przygotowywane z bardzo dużą pieczołowitością. Za każdym razem menu imprezy jest ustalane z Klientem i dostosowywane do Jego potrzeb i życzeń. Imprezy orgaznizowane są wówczas w budynku Miejskiej Jadłodajni, gdyż dysponujemy dwoma salami imprezowymi, zlokalizowanymi na I piętrze budynku. Mniejsza, kameralna sala jest w stanie pomieścić około trzydziestu osób, natomiast na dużej sali, która przeszła generalny remont i urządzona jest w nowoczesnym stylu, gdzie klimat tworzą duże lustra, możemy ugościć około sześćdziesiąt osób. Świadczona przez naszych pracowników obsługa kelnerska jest na najwyższym poziomie, kelnerzy mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze organizowanych uroczystości, a ich celem jest zadowolenie z serwowanych im potraw i napoi. Nasze sale mogą być dobrowolnie dekorowane przez Klientów, terminy uzgadniamy w taki sposób, by czynić zadość wymaganiom Klientów.
  Zdjęcie Zdjęcie 
Zdjęcie Zdjęcie

Zdjęcie ZdjęcieZdjęcie Zdjęcie
 
     Miejska Jadłodajnia „U Świętego Antoniego” we Włocławku organizuje też wszelkiego rodzaju usługi cateringowe i imprezy okolicznościowe, nie tylko w swojej siedzibie, ale też w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta, oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu kwestii dojazdu i co ważniejsze, zapewnia całą obsługę techniczną, począwszy od dekoracji stołów, a czasem nawet dostarczenia stołów, aż po dostawę odpowiedniego sprzętu i wyposażenia gastronomicznego, w tym zastawy stołowej. Zlecona usługa realizowana jest od momentu zapoznania się z miejscem imprezy, przygotowaniem odpowiedniego zaplecza organizacyjnego, poprzez przygotowanie posiłków, obsługę kelnerską, a po zakończonym spotkaniu, odebranie użytkowanego sprzętu.
Cateringi i obsługa imprez oraz spotkań to nie wszystko, co jeszcze oferuje swym Klientom Miejska Jadłodajnia „U Świętego Antoniego” we Włocławku. Jednostka dąży do tego, by świadczone przez nią usługi gastronomiczne świadczone były na najwyższym poziomie i pozwalały obsłużyć zainteresowanych Klientów w każdym możliwym aspekcie kulinarnym. Stąd też w naszej ofercie jest możliwość przygotowywania na zamówienie potraw wigilijnych, wielkanocnych czy przepysznych potraw przekąskowych, jak np. wytrawnych babeczek, wytrawnych rogalików, koreczków, pasztecików i itp.. Oferta przygotowywanych przez pracowników potraw i smakołyków jest bardzo urozmaicona, wciąż staramy się wzbogacać nasze jadłospisy, tak by dogodzić poczuciu smaku naszych gości.
     Szczycimy się przygotowywaniem tradycyjnych, smacznych potraw i organizacją imprez okolicznościowych na wysokim poziomie, a przy tym niedrogich. Poniżej prezentujemy kilka naszych propozycji menu imprezy okolicznościowej.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług
 
Kontakt telefoniczny poniedziałek - piątek w godz. 7:30 – 15:30
54 411-03-80 / 54 420-18-79

Kontakt mailowy:
sprzedaz@jadlodajniawloclawek.pl / biuro@jadlodajniawloclawek.pl
 
Z A P R A S Z A M Y ! ! !

metryczka


Wytworzył: Piotr Kaczorowski (10 czerwca 2021)
Opublikował: Zbigniew Ledzion (22 czerwca 2021, 08:06:50)

Ostatnia zmiana: Zbigniew Ledzion (19 maja 2023, 13:58:55)
Zmieniono: zmieniono propozycje menu

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 2498